Nyní řešíte jak sehnat další finance na opravu tohoto rekreačního objektu, který několik let jen chátral. A to bez řádné údržby. Ve špatném stavu je nejen střecha a komíny, ale také venkovní omítky a plno dalších věcí. Takže skutečně potřebujete nutně další finance na opravu tohoto rekreačního objektu. Naštěstí jste rozšířená rodina, každý něco umí, takže si veškeré opravy uděláte sami. Ale jak všichni víme, materiál hodně podražil, takže budete potřebovat více financí. Chcete to vše stihnout během podzimu, aby zimní volno již bylo věnováno trávením času na vaší chatě. Protože shánění řemeslníků odpadá, proto peníze, abyste to stihli ještě letos udělat, potřebujete velmi rychle. Co když materiál na rekonstrukci ještě více podraží? Kde tedy sehnat potřebné finance? V bance vám poskytnout úvěr zamítli, vždy mají pro tento krok nějaké důvody. Například jste měli záznam v registrech, nebo se bankovním úředníkům nezdála výše vašeho příjmu. Co tedy udělat? Požádejte o nebankovní hypotéku bez registru

nemusíme už šetřit

Ano může být pro vaši situaci řešením. U nebankovní společnosti vše proběhne rychle, bez nějakých zbytečných průtahů. Tady je důležité, že jste schopni půjčené peníze splácet, a navíc, je zde možnost tolerovat záznamy v registrech.

peníze na opravy

U této společnosti nic předem neplatíte, a jaká je doba splácení půjčky? Může být až třicet let a to už něco je. Takže neváhejte, bez zbytečných průtahů získáte potřebné finance na opravu vašeho rekreačního objektu, který několik let jen chátral. A nejen, že máte nyní své místo pro rekreace celé rodiny, spojené s výletu po okolí, ale také máte dobrou a to velmi dobrou investici do budoucnosti. Jistě, váš rekreační objekt stál hodně, náročná na peníze bude i jeho rekonstrukce, ale co je to proti inflaci. Ano, ta ukrajuje, a to bohužel neustále z našich peněz velkou část.

Last modified: 2. 5. 2023

Author