Milujete šití pro děti i pro sebe, protože to nepřeberné množství látek vás láká a naplňuje radostí? Kromě toho jste si stihli všimnout, že kvalita oděvů v obchodě, a to především u dětských věcí, často pokulhává? Tu koupíte tepláčky, ale mají křivě našité náplety, během pár dnů nošení se začnou otevírat švy nebo párat nitky a jste akorát zklamaní, že ta radost z nákupu příliš dlouho nevydržela? Samozřejmě to nemusí být pravidlem, ale jak se říká – zlaté české ručičky – jedině u toho, co si ušijete sami, máte jistotu, že bude podle vašich představ.

plyšové látkyplyšové látky

Dokonce i oděvy pro dospělé jsou často špatné ušité, i na dražších značkách koukají nitky nebo ujíždí zipy, a pak se nám nechce zaplatit větší peníz, když bychom si představovali jinou kvalitu. Kde ale sehnat cenově dostupné látky? Často se nám líbí hodně vzorů, a když už objednáváme, chce to přeci vzít všechno najednou. Ovšem s každou položkou v košíku narůstá cena tak, že jste pak nuceni některé věci zase „vrátit“? Nemusíte! Nakupujte v PRIMA OBCHOD a uvidíte, že budete mile překvapeni. Naše látky jsou vysoce kvalitní a nabízíme je za velmi příznivé ceny – kromě metráže nabídneme také produkty z galanterie, korálky a mnoho dalšího, opravdu vše pro vaše tvoření.

galanterie

Zrovna jste si říkali, jak by bylo skvělé ušít dečku, hnízdečko nebo rovnou celý set do postýlky pro nový přírůstek do rodiny? Pak bychom doporučili vyzkoušet minky! Jedná se o velmi příjemnou plyšovou látku s 3D puntíčky, popřípadě srdíčky, které z látky vystupují a pro miminko jsou nejen příjemné, ale později i zajímavé – když začne malý brouček zkoumat své okolí, uvidíte, jak rád bude dečku hladit a prohlížet jemný a měkoučký plyš. Tyto minky látky se velmi dobře kombinují s bavlnou či bavlněným saténem, zvlášť v případě deky, setu do kočárku nebo třeba hnízdečka. Vyberte si jednobarevnou minky látku, nebo vyzkoušíte velice originální potištěné minky? V nabídce najdete například dopravní prostředky pro chlapečky, krásně barevné velrybky ala jednorožec pro holčičky a kombinovat můžete například s jednobarevným plátnem. Vyzkoušejte tuto látku, zamilujete se!

Last modified: 2. 5. 2023

Author