Podzim a zima vyzývá k tomu, abychom trochu obměnili šatník.

Nevíte, co nosit do práce? Je vám pořád zima? Chcete ale vypadat vkusně a hezky? Zachovat si patřičnou důstojnost v oblékání? Nebo naopak si udělat doma pohodlí, o kterém už dlouho sníte? Vše zachrání dlouhý kardigan.

Ten má, s nadsázkou řečeno, milion možností využití. Vypadá elegantně a vkusně, když si jej nahodíte na úzkou společenskou sukni a halenku do práce nebo ho využijete, když se chcete uvelebit doma na gauči. Hodí se na nákupy, na podzim ho stačí přehodit přes tričko a můžete jít nakupovat. Další z možností je využít ho při výletě s dětmi, hodí se na procházky po krásné podzimní přírodě, která se barví do žluta, oranžova a červena, ale také ho samozřejmě využijete v zimních měsících, kdy se do něj můžete pořádně zachumlat. Pod něj se hodí jak něco tenčího, tak klidně i tlustý a teplý rolák. Každá si ho může přizpůsobit podle svého vkusu.

muž a žena u televiz

A v neposlední řadě zde máme ještě tu výhodu, že vypadá velice vkusně na každé postavě. Pokud jste štíhlá, tak zvýrazní vaše krásné křivky a zvýrazní vaše ženské křivky, pokud plnoštíhlá, tak vás krásně obejme a stále budete vypadat elegantně a žensky.

Menší i větší. Delší kardigany lichotí každé postavě. Pokud je žena menšího vzrůstu, rozhodně to není na škodu a právě tento typ svetříku vám postavu zviditelní. Stačí si k tomu vzít boty na podpatku a hned budete vypadat vyšší nebo zvolit v pase zúžení či stáhnutí. Praktický způsob, jak ze svetru udělat parádní přehoz a to snadným a velice rychlým způsobem, který bude vypadat skvěle, moderně, žensky a svěže.

muž a žena podzim

Zářící barvičky! Vybírejte z nesčetně barevných kombinací a nechte vyniknout svůj vlastní styl! Bude to pestrobarevná škála nebo raději něco decentnějšího? Existují samozřejmě jednobarevné, šité jako svetry, ale také z hladkých a svítivých materiálů, pruhované, prošívané, teplejší či lehčí, podle účelu a způsobu využití.

Last modified: 2. 5. 2023

Author