Večerní líčení může být buď podtrhnutí Vaši krásy anebo také velké fiasko. Nejčastěji se jedná o kouřové líčení, které vypadá krásně, ale pokud se zpacká, můžete vypadat leda tak jak panda. Základem všeho je vždy mít správný podklad a není tomu ani nijak jinak u líčení. Pokud víte, že se potíte a make-up Vám nemusí dlouho vydržet, použijte pod něj podkladovou bázi. Samozřejmě nezapomínejte na hydrataci pleti. Make-up je nejlépe nanášet houbičkou anebo štětcem samozřejmě do ztracené tak, aby nebyly vidět obrysy, kde jste začali a kde skončili. A hlavně si dávejte pozor na odstín. Ty tmavší Vám bohužel přidávají na věku. Pokud máte pudrem zafixováno, můžete se přesunout k paletkám.
zdobené oči 

Líčení očí je alchymie

 
Velmi důležité u večerního líčení je vystínovat do správného tvaru obočí. Na samotné líčení kouřovek budete potřebovat minimálně 3 odstíny ať už černé, hnědé nebo třeba fialové. I zelená je velmi oblíbená a u večerního líčení krásná. Večerní líčení má být výraznější než to které nosíte před den, proto nepohrdněte i trochou perletí na oči. Tu vklepejte na střed víčka. Abyste do očí dostali trochu dramatičnosti, nezapomeňte na horní víčko namalovat tenkou linku ať už kajakovou tužkou nebo tekutou linkou nebo fixem. I řasy potřebuji Vaši pozornost. Při tomto líčení je dobré první použít kleštičky a až poté řasenku. S vrstvami to určitě nepřehánějte, by slepené řasy a žmolky na řasách nezkazili celkový dojem s líčení.
 nalíčená žena

Řítíme se do finiše

 
Pomalu se blížíme do konce s večerním make-upem. Nezapomeňte otřít pod očima napadané stíny. Celý večerní líčící look podtrhněte tvářenkou a leskem na rty, který nejen dobře vypadá, ale Vaše rty i hydratuje. Naposledy si svůj výsledek překontrolujte, případně přepudrujte a můžete vyrazit do večerního víru města. Večerní líčení není nic složitého a vy budete za hvězdu.

Last modified: 2. 5. 2023

Author