To, co můžete na deep webu najít, může být až děsivě nebezpečné a zvláštní. Do temných zákoutí deep webu se můžete dostat jen pomocí speciálního prohlížeče, který zajišťuje anonymní surfování po internetu. Na deep webu nefungují běžné vyhledávače, a tak pro navštívení stránek musíte znát přesné odkazy na stránky.
deep web
1.       Erotické stránky
Nejzákladnější věc, co můžete na deep webu najít, jsou různé erotické stránky. Ať už má kdokoliv jakoukoliv úchylku, tak na deep webu si každý přijde na svoje. Vyskytují se tam i videa s malými dětmi a jiné zvláštní praktiky.
2.       Kreditní karty
Potřebujete nějaký finanční obnos? Na deep webu si můžete najmout někoho, kdo komukoliv dokáže ukrást údaje ke kreditní kartě a vy si pak můžete nakupovat co hrdlo ráčí.
3.       Hackování
Také tam můžete najít mnoho stránek, kde najdete lidi, kteří pro vás hacknout cokoliv. Účet bývalého partnera nebo tajný vládní web.
4.       Zloději
Můžete si také objednat zloděje, který pro vás ukradne cokoliv chcete. Po úspěšné krádeži vám zašle fotku ukradené věci jako důkaz a poté se s vámi dohodne na předání. Zloději mají dokonce na deep webu profily se seznamy věcí, které ukradly ale lidé si to nakonec s předáním rozmysleli, a tak se je zkouší dále prodat.
5.       Vrahové
Ano, i to lze na deep webu najít. Nicméně k tomuto nejde co dodat, nikomu nedoporučuji takové stránky navštěvovat, mohlo by se vám to vrátit.
6.       Obchod se zbraněmi
Můžete zde koupit jakoukoliv zbraň, výbušninu a další nebezpečné věci. Takové věci nejsou vůbec levné, takže se jejich nákup vůbec nevyplácí.
tmavé schodiště
7.       Experimenty
Nějaké stránky dokonce obsahují videa, jak lidé experimentují na jiných lidech. Tyto zvrácenosti se provádí na bezdomovcích nebo sirotcích a to, co jim provádějí, je příšerné.
8.       Drogy
Nejznámější a nejkupovanější věcí na deep webu jsou zaručeně všechny drogy, které kdy byly vyrobeny. Přichází ve velmi diskrétních balíčků a nikdy nejde poznat, co vám v něm přišlo.
9.       Vládní tajemství
Jako poslední věc lze na internetu najít plno konspiračních teorií. Nicméně mnoho z těchto webů FBI stačila zrušit.

Last modified: 2. 5. 2023

Author