Nohy jsou největší chloubou, které bychom si měli vážit. Jsou nejen na pohled nádherné a dělají z nás lidi, kteří jsou přitažliví a elegantní, ale rovněž nám slouží jako nepostradatelný pomocník, díky kterému můžeme běhat, chodit, skákat a vykonávat veškerý pohyb bez omezení.
A díky tomu, že jich zatěžujeme až příliš, se často můžeme setkat s tím, že nám to naše chodidla dávají pěkně na známost. Jsou totiž odřená, loupou se a vytvářejí suchou a drsnou kůži, které vzhledově nevypadá vůbec pěkně.
Jak na kůži, která si bohužel zaslouží leda tak schovat?
nalakované nehty na noze

Elektrický pilník na chodidla

Jistě znáte starší verze pilníků na chodidla, při kterých jste museli vynaložit nemalé množství úsilí, abyste se dopracovali k výslednému efektu. Novější podoba – tedy elektrický pilník je vychytávkou, která vám nejen usnadní práci, ale postará se i o ukázkové vyhlazení vašich chodidel.
Na trhu seženete několik typů a značek těchto pilníků. Pokud vás trápí skutečnost, že vaše nohy potřebují zvýšenou péči, rozhodně se nebojte investovat do tohoto šikovného kosmetického pomocníka, který umí zázraky.

Pedikůra – jednou za čas potřeba!

Nejen o vaše nehty na rukou je potřeba se starat, ale i o chodidla, která jsou nedílnou součástí krásného vzhledu. Kromě šetrného a krásného zvelebení vašich nehtů u nohou, se rovněž pracovnice kosmetického centra postarají i o váš problém, jakým jetvrdá kůže na patě.
reflexní masáž chodidel

Vložky do bot

Všude se o nich mluví, nabízí se jich dostatek a je na nich slyšet samá chvála. Není se čemu divit, protože vložky do bot, by měly být součástí bot každého z vás. Do značné míry ulevují našim chodidlům, pomáhají nám usnadnit každý krok a nezatěžovat jich natolik, aby praskaly.
V současné době jich je na trhu několik a můžete si z nich vybrat přesně takové, které se hodí do vašich bot. Výjimkou nejsou ani lodičky nebo kozačky, které mají ženy tolik v oblibě. Uvidíte, jakou změnou projdou vaše chodidla díky tomu, že jich budete vlastnit a využívat.

Last modified: 2. 5. 2023

Author