Domov je nejdůležitější místo v našem životě. Měli bychom se tam cítit nejlépe, co to jde, dokázat se uvolnit a prostě tam být doma. Domov si může každý z nás upravit podle sebe, tak aby nám co nejvíce vyhovoval a poskytoval nám dostatek prostoru k odpočinku. Jaké vychytávky si domů pořídit, abychom tam měli co největší pohodlí?

postel

  1. Obývací pokoj

V obývacím pokoji trávíme spoustu našeho volného času. Většinou sledováním televize, čtením, poslechem hudby a tak podobně. Jedná se často o nejvíce frekventovaný pokoj v domě či v bytě. Základem by měla být pohodlná pohovka, která by měla být zároveň dostatečně veliká pro celou vaši rodinu. Hodí se také pohodlná křesla, sedací vak. Kdo má rád tak také může mít v obývacím pokoji houpací vak, větší množství měkkých teplých dek, které zahřejí v případě chladnějšího počasí.

pergola

  1. Ložnice

V ložnici moc času většinou netrávíme. O to důležitější je ale pohodlí v této místnosti. Je totiž určená pro spánek a ten by měl být co nejklidnější a nejpohodlnější. A to znamená kvalitní postel a ještě kvalitnější matrace. Teplé deky a pohodlné polštáře. A především chlad a ticho. To je ta pravá ložnice pro náš spánek.

  1. Zahrada

Pokud máte terasu, balkon či zahradu, pak víte, že i tam se dá trávit super čas a odpočinek. Zahradního nábytku je v dnešní době velká nabídka, a proto se nemusíte bát, že byste nesehnali vybavení. Na zahradě je super pergola u domu. Poskytne vám přístřeší a můžete venku trávit čas, i když vám počasí nepřeje. Navíc posezení v pergole můžete skvěle spojit s grilováním nebo třeba uzením masa. Stačí k pergole přistavit malou pec, udírnu či gril a tím umocnit zážitek a pohodu v kruhu rodinném či v kruhu přátel. Stejně tak na terase či na balkoně můžete mít pohodu, především díky pohodlnému posezení, stínění slunce a rostlinám, které drží vláhu.

Last modified: 2. 5. 2023

Author