O problémech s erekcí se velmi špatně mluví, muži obecně nejsou moc sdílní, pokud jde o jejich zdravotní stav. Jak vyřešit tyto intimní problémy svépomocí?

Jak řešit problémy s erekcí efektivně a potají a jde to vůbec?

Žádný zdravotní problém není banální a všechny dlouhodobější problémy by se měly řešit s lékařem, popřípadě s lékárníkem. Jinak tomu není ani u problémů s erekcí. Ovšem pozor, pokud jde pouze o krátkodobý problém, sami si pomoci můžete, jakmile se ale problémů nezbavíte ani po půl roce, je návštěva lékaře prostě nevyhnutelná. Co dělat, když se problémy objeví z ničeho nic a jak se zachovat, když nic nepomáhá?

pexels-photo-4021775

Může se to stát

Problémy s erekcí mohou mít čas od času i mladší muži, tohle není rozhodně problém, který se vyskytuje pouze u starších pánů. Na vině může být alkohol, stres, únava, nadváha nebo nějaká nemoc. Ovšem v tomto případě se jedná o opravdu krátkodobou záležitost, kterou lze napravit úpravou jídelníčku nebo změnou životního stylu. Jako první pomoc můžete zvolit i volně dostupné a bezpečné léky – kamagra cena. V případě, že nic nepomáhá nebo se problémy táhnou déle než půl roku, může se už jedna o takzvanou erektilní dysfunkci a to je onemocnění, které není radno podceňovat.

A pozor na to, že léky na podporu erekce by neměli užívat pacienti s onemocněním srdce. Pokud užíváte jiné léky dlouhodobě, prostudujte si příbalový leták a zjistěte si, zda můžete dohromady užívat i léky na podporu erekce. Opatrnost je v tomto případě velmi důležitá.

pexels-photo-4386466

Jděte k lékaři včas

Dát si čas od času pilulku na podporu erekce není chyba, ale pozor, pokud se problémy vracejí nebo neustále přetrvávají, může se jednat o příznak vážnějšího onemocnění a takové problémy je nutné okamžitě řešit. Vždy je lepší poradit se s lékařem zavčasu, než něco zanedbat. Stydět se opravdu nemusíte, může jít jen o banalitu, kterou s lékařem vyřešíte, ale také nemusí. Když stud a strach překonáte, nakonec se vám určitě uleví.

Při problémech s erekcí je velmi ohrožena právě psychika pacienta a to nikomu moc nepřidá. Někdy tak může být blok pouze v hlavě a i tento problém je nutné řešit. Zkuste ale nejprve změnit svůj životní styl, stravujte se zdravěji a mějte dostatek pohybu. Pokud ani tohle ani léky nebudou problém dostatečně řešit, vyhledejte lékaře.

Last modified: 2. 5. 2023

Author