Vždycky mě velmi zajímaly chytré hodinky. Nikdy jsem nevěděla, jak to může fungovat. A tak jsem si jednoho dne řekla, že to zkusím. A taky jsem nevěděla, ale jaký model mám zvolit. A tak jsem se koukla na internet, kde bylo plno chytrých hodinek a měly všechny různé funkce. Kdo se v tom má vyznat? Nevěděla jsem, kde začít. Navíc se mně líbily designově úplně všechny hodinky, takže jsem měla velmi ztížený výběr. Ale mohu si vybrat pouze jedny. A taky jsem se dívala na cenu. Myslím, že za takový technický pokrok je cena docela vysoká. Jedná se přece jenom o hodinky, ale chápu, že chytré hodinky jsou dokonalé. Samozřejmě že ne všechny. Podle mého názoru nic není dokonalé. A to ani žádné nové technické vynálezy.

Vždy se  něco musí dobře navrhnout.

Vždyť to taky záleží o tom, kdo a jak to navrhne. Záleží taky na tom, v jaké kvalitně se to vyrobí. Je přece úplně známo, že ne všechno nové je úplně kvalitní. Já jsem se už mnohokrát napálila. Pamatuji si, jaké jsem koupila jednou elektrokolo. Bylo hodně kvalitní a bylo úplně nové. Bohužel jsem ale po měsíci zjistila, že už bylo dvakrát opravované. To přece nemohlo být nové.

Technické pokroky se nezastaví.

Proto myslím, že technický pokrok se tady asi zastavil. Protože z ničeho nic mi přestaly fungovat brzdy na elektrokole. Byla jsem z toho velmi zklamaná a mrzelo mě to. A bohužel mi ani neuznali nějakou reklamaci. Řekli mi, že si za to mohu sama. Byla jsem z toho nešťastná ale nic jsem nezmohla. A tak jsem si řekla, že na chytré hodinky si najdou nějakého profesionála. Profesionála, kterými určitě dobře poradí. Navíc jsem si řekla, že vlastně s chytrými hodinkami taky toho můžu více dělat. Udržují mě fit, protože mi dávají informace o mém zdravotním stavu. Jsem proto velmi ráda, že takový technický vynález existuje, Protože jsem si řekla, že takové chytré hodinky jsou naprosto dokonalé a hodí se opravdu pro všechny věkové kategorie. 

Last modified: 2. 5. 2023

Author