Ještě nemáte na sklech vašeho automobilu zatemňovací fólie? je nejvyšší čas si je pořídit. Váháte a nevíte proč? Důvodů je hned několik.

Autofólie Brno vám dokážou nejen vytvořit krásný vzhled vašeho automobilu. Odrážejí také sluneční paprsky a pohlcují UVB i UVA záření. Díky tomu bude ve vašem autě daleko lepší klima, nebude se tolik zahřívat a bude vás před sluncem chránit. Také zmenšují možnost oslnění. A samozřejmě – do vašeho auta bude méně vidět. To oceníte za všech okolností. Kdo by chtěl být kýmkoli okukován během jízdy či odpočinku v autě, a také – prozkoumat interiér potencionálnímu zloději bude ztíženo. Věci, které by upoutaly na první pohled tak zůstanou skryty. Ale i tak není dobré na to stoprocentně spoléhat.

bílé lamborghini

Vraťme se ale k samotným fóliím, jak dokážou tak dobře odrážet a pohlcovat záření, že k vám dovnitř téměř žádné škodlivé paprsky neproniknou?

Autofólie Brno nabízejí své produkty několika typů. Můžete si vybrat mezi hloubkově barveným polyesterovým materiálem vysoké kvality, u kterého si můžete být jisti jeho barevnou stálostí. Dalším typem jsou fólie, které jsou složeny z několika nano vrstev, mezi nimiž se nacházejí nanočástice uhlíku. A nejvyšší řadou je pak řada nano fólií ceramic, která pohltí až 95 % tepla. Je to možné díky postupnému vrstvení keramických nanočástic. Díky této inovaci dosáhnete nejlepšího odvodu tepla i ochrany před širokým spektrem solárního záření.

slunce v autě

Ve všech těchto třech kategoriích dále můžete zvolit fólie podle propustnosti světla v hodnotách od od pěti do padesáti procent. Na všechny fólie nabízejí osmiletou záruku, ale vydrží samozřejmě mnohem déle.

Pokud stále váháte a nejste si jistí legislativou, prohlédněte si certifikáty na stránkách firmy v sekci “osvědčení”, kde si můžete přečíst, že jsou ty to nanofólie schváleny ministerstvem dopravy České republiky a nemusíte se bát, že byste překročili zákonem stanovené limity.

Last modified: 2. 5. 2023

Author