Už jste slyšeli o novém séru pro lepší růst řas? Ještě ne? Tak nyní máte tu možnost se o něm dozvědět něco víc!

mladá žena

Trápí Vás, že máte pouze drobné a nedokonalé řasy? Chtěli byste je mít jako panenka Barbie? Kdo by také nechtěl mít bujné a krásně černé vyčnívající štětinky z víčka. Hledáte neustále způsob jak to změnit? Jak celou situaci zlepšit? Nevíte, co by mohlo pomoci?

Proto existují různé přípravky, které mohou pomoci v těchto situacích, právě na podporu růstu řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html.

řasy a obočí

Mnohdy tak nenápadné, leč velice důležité

Hrají důležitou roli při ochraně našeho zraku a celého oka. Vlastně je to jejich primární funkce, proto je máme. Ovšem všechny ženy to vidí jinak. Jsou dokonalou součástí make-upu, tedy líčení. Proto by se líčení neobešlo samozřejmě bez aplikace řasenky. Právě tuto položku míváme jistě v nákupním košíku nejčastěji. Mnohdy nás nezajímá ani tak líčení rtů a další líčidla, ale myslím si, že spousta dam stále sahá alespoň minimálně po řasence, která zvýrazní oči a dá jim patřičný šmrnc. Takže primárně pro ženy jde o předmět, který nalíčíme a vypadáme úplně jinak, samozřejmě krásněji a elegantněji. Zvýraznění očí je možné vždy, ovšem ne vždy jsme jako ženy spokojeny s výsledkem, jakmile se večer před zrcadlem odlíčíme, tak mnohdy zjistíme, že to není to pravé ořechové a že by to chtělo ještě něco víc, takže se snažíme zjistit, co je za tím vším a jak zlepšit růst a celkový vzhled právě řas?

Na tuto otázku může odpovědět zázračné sérum.

Obsahuje:

1. Extrakt z Quinoy

2. Ricinový olej

3. Arganový olej

4. Biotin

5. Kofein

A co je nejlepší, je přírodní! Obsahuje plno přírodních složek a tudíž je vhodný i pro velice citlivé oči. Aplikuje se ráno a večer na suché a čisté štětinky. První výsledky uvidíte při pravidelném používání. Ovšem po 3 měsících už to bude patrné i na první pohled! Konec neforemných, úzkých, krátkých a nepoddajných řas!

Last modified: 2. 5. 2023

Author