Jenže to má také podmínku, aby to bylo vše kolem hezké a čisté. Ano, dá se relaxovat i v rezavé vaně, ale pro většinu lidí to asi nebude ono. Nejen proto, že jsme zvyklí na bílou barvu. Ale jsme zvyklí na čistotu, kterou bílá barva vlastně navozuje.Koupelnový stolek.jpg
Proto má velká většina koupelen barvu bílou, znak čistoty. Jako další argument lze vést fakt, že na bílé brvě je skutečně vidět i ta sebemenší špína, kdežto třeba na modré to již tak patrné není. Zda je to výhoda či ne je věcí každého jednotlivce.
Proto je koupelnový nábytek bílý lesk nábytek-elegance tak oblíben a je také ve velké většině http://www.sipky.org/%3Fregion%3Duso%26page%3Dpravidla našich bytů a domků.
Když vlastně hovoříme o koupelnovém nábytku, dlužno podotknout, že patří nyní již ke standardnímu vybavení koupelen. Ta tam je doba, kdy byla v koupelně jen vana, a ještě někde maximálně tak zrcadlo. Nyní se do koupelny většinou vejde i několik skříněk, jejichž použití závisí jen na majiteli tohoto nábytku. Ve velké většině jsou tam dány ručníky, osušky, a také čistící prostředky, tedy všeobecně, chemie. Ale jak psáno výše, nemusí to být pravidlem.
Každé úschovné místo je dobrá věc, protože je lepší, než aby se jakákoli věc válela jen tak. A proto můžeme do takové skříňky naskládat spousty věcí, hlavně ty, které v koupelně použijeme. Nemusíme pak běhat do obýváku a lovit ze skříně župan, když jsme na něj zapomněli. Sáhneme do skříně a šup jej na sebe. Bez ponechávání mokrých šlápot ve větší části bytu.Skříňky pod umyvadly.jpg
Koupelnový nábytek jako takový je uzpůsoben „pobytu“ ve vlhkém prostředí, takže kovové části jsou z nerezu a materiál takový, kterývlhko vydrží a nevadí mu to. Schválně si dejte do koupelny lepenou dýhu a uvidíte, co z ní zbude působením vlhka. Koupelnový nábytek ji přežije a vydrží ještě hodně dlouho.
Nezbývá nežli popřát šťastnou ruku při výběru nové koupelny a pamatujte, že ji tvoří nejen vana nebo sprchovací kout.

Last modified: 2. 5. 2023

Author