Můžeme se navzájem oblbovat a přát si, aby to bylo jinak, ale nikdy nezměníme fakt, že definice úspěchu a taky úspěšného člověka je stejná už několik generací, ba i více. Vždycky tady bude sorta lidí, kteří prostě mají na to, být úspěšní, a pak jsou tu ti, kteří na to zkrátka nemají a musí se spokojit nebo akceptovat s nižším výsledkem, který ale není vůbec o nic horší – protože úspěchů máme přeci na výběr a vůbec nezáleží, že nejsme úspěšní finančně či reputací. Pojďte si proto přečíst tento článek https://www.onlinechlap.cz/uspech-a-kariera/ a poodkryjte tuto záhadu.
spousta dokumentů v kanceláři
Pro některé jsou však finance a reputace a jméno tím úspěchem, kterého by chtěli dosáhnout. Pojďme se tedy podívat, co musí mít takový úspěšný chlap nebo muž v dvacátém prvním století, které je zmítáno nejrůznějšími změnami ve společnosti.

  1. Nesmí to být fňukna

Vybrali namísto vás ženu ?? Vybrali namísto vás kolegu, o kterém víte, že je naprostý lempl, leč všechno dohání přehnaným sebevědomím? Nefňukejte a makejte. Nikdo nemá rád ufňoukané třicátníky, kteří si neustále na něco stěžují. Pokud chcete být úspěšní, tak prostě akceptujte, co je teď a snažte se změnit to, co bude v budoucnosti. Bořte iluze, zpochybňujte, argumentujte, bojujte, ale nikdy nefňukejte, nestěžujte si a nedělejte ze sebe ublíženého. Tohle neplatilo ani ve školce na hřišti, neplatí to ani teď.

  1. Nelpěte na ostatních a jejich pochvalách

Spousta moderních mužů má pocit, že dělá něco špatně, když jim okamžitě někdo nedá medaili. Udělali jste bobek doma a bez pomoci? Super! Tady máte odznáček. Pokud se považujete za muže, tedy jste starší 18 let a mužského pohlaví, měli byste se oprostit od těchto infantilních přežitků. Muž nepotřebuje pochválit, aby něco dělal. Nedělá něco proto, že za to dostane pohlazení a gratulaci. Dělá to, protože to chce. S tím souvisí i bod 1) – nebuďte ufňukaní ublíženci.

žena zabraná do své práce na počítači
A je to. Dva základní body, které vás ale posunou mílovými kroky dopředu. Nebo vždycky můžete počkat, až bude většinová společnost stejná jako vy.

Last modified: 2. 5. 2023

Author