V dnešní době se můžeme velmi lehce ocitnout bez prostředků a financí. Ohrožení jsou zejména drobní podnikatelé. Naštěstí existuje efektivní řešení.

Jak funguje hypotéka bez registru a pro koho je určená

Dnes se bez peněz může ocitnout každý a to snadněji, než kdy dříve. Doba nepřeje především drobným podnikatelům, kteří kvůli krizi mohou mít velké finanční problémy, které dohánějí firmy ke krachu. Možná jste se i vy ocitli již v situaci, kdy jste potřebovali půjčit peníze, a banka vás odmítla. Tady ale naštěstí cesta nekončí. Hypotéky bez registru jsou řešením i pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků a banka se tak k nim musí otočit zády. Jak to tedy funguje?

pexels-photo-3760067

Půjčte si bez obav

Hypotéky bez registru jsou určeny primárně pro podnikatele. Z této hypotéky mohou zafinancovat ale prakticky cokoliv, co se jejich podnikatelské činnosti týče a to včetně úhrady exekuce. Podmínkou pro získání je však dokázání své podnikatelské činnosti a samozřejmostí je i ručení nemovitostí – ta ale nutně nemusí být jen vaše, pokud žádnou takovou, kterou byste ručit mohli, nemáte, nevadí. Můžete do toho jít se spolužadatelem, kterým může být prakticky kdokoliv z vašeho okolí, tento spolužadatel se pak zaručí za vás svou nemovitostí.

Půjčit si pak můžete až do sedmdesáti procent výše vaší nemovitosti, kterou ručíte, peníze jsou pak splatné v době od jednoho roku až do třiceti let, což se určitě také může hodit. Dohodněte se na splátkách tak, aby vám to vyhovovalo. Podmínky tohoto úvěru jsou velmi solidní a nastaveny jsou tak, aby vám pomáhali. V případě, že vám banka peníze nepůjčí, je dobré vědět, že se máte na koho obrátit.

pexels-photo-4968663

Záchranný kruh

Nebankovní úvěr pro podnikatele vám hodí záchranný kruh v této nelehké době plné nástrah. Mnozí drobní podnikatelé dnes musí svou činnost ukončit, což je ale jistě velké škoda. Vybudovat si podnikání není legrace a proto je vždy na místě pokus o záchranu. Co se týče podmínek a splátek, nemusíte se obávat, že byste přišli, jak se lidově říká na buben. Podmínky jsou srovnatelné s těmi v bance, jen s tím rozdílem, že tento podnikatelský úvěr může získat skutečně každý.

Jděte do toho a už se nestrachujte, co bude, když peníze nebudou!

Last modified: 2. 5. 2023

Author