Obliba pořízení vozidla v rámci operativního leasingu doslova zažívá svůj boom. Společnost a vnímání lidí se mění. Dříve chtěl každý auto vlastnit, nyní zákazníci ve větší míře vnímají automobil jako prostředek mobility a své finance využívají jiným způsobem. Operativní leasing splňuje všechna očekávání zákazníků a potenciálních zájemců, kteří vnímají využívání automobilu jako službu.
znak Škody
Škodovka jako první!
ŠKODA AUTO, ve spolupráci se ŠKODA Financial Services, spustila operativní leasing i pro soukromé osoby již v roce 2014. A byla to nevídaná novinka! Dříve totiž byla taková možnost financování, určena pouze firmám a soukromých osob se vůbec netýkala. Novinka se však velmi brzy ujala a své oblibě se stále těší. Do současné doby ji již využily tisíce zákazníků. A nyní přichází ŠKODA AUTO ve službě ŠKODA Bez starostí s příjemnými změnami.

Vyberte si, prosím.
Jestliže v původním programu šlo pronajmout jen předem specifikovaná auta, nově si můžete vybrat jakoukoliv modelovou řadu v jakékoli výbavě a s kterýmkoliv motorem. Nabídka vozů operativního leasingu ŠKODA Bez starostí zahrnuje kompletní nabídku vozů ŠKODA. Je tedy jen na vás, zdali si vyberete FABII, OCTAVII, SUV ŠKODA KODIAQ, SUPERB, nebo žhavou mladoboleslavskou novinku ŠKODA KAROQ.  V nabídce jsou i sportovní verze vozů např.  OCTAVIA RS A RS 245. Kromě individuální konfigurace lze financování využít také na skladové vozy, které jsou dostupné u autorizovaných dealerů.

Specifikaci si můžete podle vašeho přání a potřeb i originální příslušenství, například tažné zařízení, střešní nosič, rohože nebo síťový program. Jen na vás je také rozhodnutí, jakou si zvolíte dobu trvání nájmu, může to být od 24 do 48 měsíců a nájezdu od 5 000 do 150 000 km. Variabilitě se opravdu meze nekladou.  Škoda Bez starostí společně se značkou ŠKODA AUTO přináší nové, komplexní a maximálně přizpůsobivé řešení.
Výhodou operativního leasingu je oproti úvěru i nulová akontace. To znamená, že nebudete platit žádný vstupní poplatek. Velkou výhodou je i pevná výše měsíčních splátek po celou dobu trvání smlouvy. To vám dává jistotu z hlediska plánování rodinných a osobních finančních rozpočtů.
výměna skla
Komplexní péče.
Balíček obsahuje i komplexní pojištění, které zahrnuje povinné pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, samozřejmostí je havarijní pojištění, a navíc i připojištění skel vozidla. Volitelná je vaše spoluúčast, kdy si můžete vybrat mezi 1 % nebo 5 % výší. Sjednat lze také ŠKODA Pojištění plus, které zahrnuje například prodlouženou zápůjčku náhradního vozu, přímou likvidaci nezaviněné i spoluzaviněné škody a pojištění rozdílu mezi pořizovací a časovou cenou vozidla, bez krytí spoluúčasti z havarijního pojištění GAP. Nabídku pojištění doplňuje např. i úrazové pojištění osob ve vozidle, pojištění zavazadel ve vozidle nebo Pojištění právní ochrany Asistent.

Aby byla služba opravdu kompletní, tak i v otázce servisu máte možnost volby. Volit můžete mezi možností bez servisu, nebo variantou se ŠKODA Předplaceným servisem. Druhá možnost zahrnuje krytí veškerých servisních nákladů a komplexní údržbu vozu po celou dobu nájmu. K oběma variantám lze objednat i služby pneuservisu zahrnující sadu zimních pneumatik a práci pneuservisu při jejich výměnách.

Last modified: 2. 5. 2023

Author