Naše krása nesouvisí pouze s tím, jaké rysy, postavu a vlasy nám nadělil vesmír. Záleží také na tom, jak se cítíme a jak jsme zdraví!
Parazity máme v sobě všichni, ať to chceme či nechceme, ať se nám to líbí nebo ne. Nejčastěji se u nás zabydlí díky tomu, že je do těla dostaneme potravou, vzduchem či prostým olíznutím prstů při obracení knihy, například z knihovny.
blondýna s akné
Naše populace je doslova prolezlá parazity. Podle dostupných údajů se jedná až o 95 procent populace. Parazity nepoznáme jen tak, můžou je mít samozřejmě zdraví jedinci, ale i ti nemocní. Někdy také parazité mohou být jedinou příčinou některých nemocí, kteří se nemůžeme zbavit. Podle údajů některých odborníků se dá říci, že až 50 % rakovin a potíží se srdcem pramení právě z hostitelství parazitů v našem těle! Nemusíme mluvit jen o takto závažných stavech, ale můžeme si prohlédnout i naši pleť na obličeji či se zamyslet nad tím, jak spíme. Když si uvědomíte, že máte akné, kterého se ne a ne zbavit, může to také být tím, že právě ve vašem těle je nějaký parazit! A to kráse opravdu nepřidává!
Parazité v těle nám denně do těla produkují odpad. Samozřejmě nám neberou jen živiny, ale také se živí naší tkání. Kromě toho se také živí proteinovými schránkami našich nervových buněk!
Postupně tak tito nezvaní hosté zamořují naše tělo, získávají tak sílu a stále více a více zatěžují a ohrožují životní pochody a funkce našeho těla. Stále se snažíme uvnitř udržovat si rovnováhu, ale je to boj marný, protože jsme plni parazitů, kteří snahu našeho těla stále kazí! To se samozřejmě postupně odrazí i na stavu našeho fyzického tělo, na našem zdraví i na stavu naší pokožky. A krása je ta tam!
květ v pupíku
Kromě toho je prokázáno, že minimálně jedna třetina naší únavy není čistě z naší práce a našeho aktivního života, ale to právě z červů, které v těle hostíme. Pokud se tedy i vy cítíte často unavení, věřte, že je to možná i díky tomu, že vetřelci ve vašem těle žerou jako protržení, vylučují hromady toxického materiálu, který vstupuje do naší krve, lymfy a do našeho mozku, tím se unavíme i my a jsme totálně vyčerpaní a leniví.
Toxiny obecně mají nepříznivý účinek na naši centrální nervovou soustavu, a proto jsme často rozhození psychicky, nevyrovnaní a vznětliví!
Řekněte upřímně, máte pocit, že vznětlivý, nevyrovnaný člověk, který má spousty akné, je krásný?

Last modified: 2. 5. 2023

Author