Největší přání každého rodiče je to, aby jejich potomek dobře prospíval po zdravotní stránce. K tomu, jak jistě víme, je zapotřebí dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Ideálně na zahradě, kde jsou vaši miláčkové na dohled a v bezpečí. K tomu, aby zde našli dostatečné vyžití mohou přispět dětské hračky na zahradu, které je zaujmou, pobaví a pomohou rozvinout jejich psychické a fyzické možnosti. Malým dobrodruhům a objevitelům například dobře poslouží stany v podobě indiánských teepee, ale vyberou si i milovníci jiných motivů, jako je stan – obchod, nebo stan domek se zahrádkou, ke kterému můžete dokonce zakoupit dětský dřevěný gril. Pro sportovce u nás můžete zakoupit sadu barevných švihadel, jejichž zakončení držadel tvoří známá figurka krtečka.
Kluk, pouštějící papírového draka
Jeho motiv naleznete ale i na řadě zahradního náčiní, jako jsou konvičky, hrábě, lopatky a motyčky. I děti potřebují během hry odpočinek, a ten jistě naleznou v závěsném houpacím kruhu či rohoži. O jejich bezpečnost nemusíte mít v tomto směru žádné obavy, protože tyto, jako ostatně všechny naše nabízené produkty mají osvědčení o nezávadnosti a bezpečnosti. Stejně tak je tomu i u různých typů aut, vyrobených z odolného plastu, který snese i hrubší zacházení právě při pobytu venku.

Pro nejmenší motoristy nabízíme různé druhy odrážedel, na kterých mohou v bezpečí zahrady zdolávat své první ujeté metry. Navíc si budou užívat svoji jízdu na zcela neotřelých a „vytuněných” strojích posazených na gumových kolech. Pro holčičky máme připraven růžový model s motivy květin a hoši mohou drandit na odrážedle s oblíbeným krtkem. Nechybí ani výběr kočárků pro malé maminky od jednoho roku do šesti let.
Motiv barevné lokomotivy s vagónkem

Věříme, že vaše děti si zaslouží kvalitní a bezpečné hračky při pobytu venku, a právě proto přicházíme s naší širokou nabídkou, ze které si vybere skutečně každý rodič!

Last modified: 2. 5. 2023

Author