Hledáte přepravce pro převozy léčiv a zdravotnického materiálu? Pak už není třeba pokračovat – právě jste ho našli. Naše společnost zajišťuje kompletní logistiku léků a zdravotnického materiálu nejen po celé Evropské unii, ale i do dalších států (např. Rusko, Ukrajina, aj.). Náš moderní vozový park a prostorné sklady nám umožňují zvládat distribuci léčiv a zdravotnického materiálu od výrobců do lékařských ordinací a zdravotních středisek, lékáren, poliklinik, nemocnic, výzkumných ústavů, prodejen zdravotnických potřeb. Staráme se tedy o komplexní zajištění potřeb všech zdravotnických zařízení.

tablets-3442768_960_720

Výše uvedený sortiment přepravujeme rychle, spolehlivě, a přitom také levně. A k tomu vše probíhá v souladu s legislativou, zejména s: „zákonem 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích a vyhláškou 62/2015 Sb. o provedení některých ustanovení zákona o zdravotnických prostředcích“. Disponujeme, kupříkladu, nejmodernějšími technologiemi pro udržení teploty (která je při přepravě neustále monitorována) a zajišťujeme bezpečnou přepravu léčiv v souladu s: „zákonem 378/2007 Sb. o léčivech, vyhláškou 229/2008 Sb. o výrobě a distribuci léčiv i Správnou distribuční a dovozní praxí“.

city-trans-3332623_960_720

Léčiva skladujeme za přísně kontrolovaných podmínek, a to v souladu se všemi pokyny výrobců daných léčiv a také normami a předpisy Evropské unie.

A ptáte se jak pracujeme Tlcargo.eu, abyste si byli jistí, že jste vybrali toho pravého přepravce?

Přepravu léčiv a zdravotnického materiálu si u nás můžete objednat jak prostřednictvím telefonu, tak webového formuláře, anebo e-mailem. Předem lze zjistit náklady na dopravu, a to tak, že vyplníte a odešlete krátký webový formulář. A když už hovoříme o našem webu, můžete odtud také vstoupit do e-shopu Techno Life, a objednat si ze široké nabídky zdravotnického materiálu. Ale zpět k objednávce přepravy…

Po objednání přepravy vás ve sjednanou dobu navštíví náš pracovník, vyzvedne zásilku a naloží ji do speciálně upraveného automobilu. Přestože je naše přeprava bezpečná, můžete si sjednat dodatečné pojištění na případné poškození zásilky.

Adresáta vždy telefonicky informujeme o čase dodání. Poté na místě určení předáme zásilku, včetně kompletního teplotního reportu přepravy.

Pokud vás naše činnost zaujala a stali byste se našimi pravidelnými odběrateli, získáte u nás slevu 15 %.

Last modified: 2. 5. 2023

Author