Pokud i vy chcete zažít naprosto skvělé a luxusní zážitky v partě lidí, kde budete třeba v pěti nebo jenom v páru řešit úkoly, abyste se dostali právě ven z místnosti, což je ostatně váš úkol, tak byste se určitě měli rozhodnout ještě dneska a objednat si termín pro právě tyhle skvělé escape game Pardubice. Budete na maximum nadšení, jak to všechno bude vypadat a jak to bude skvělé. Rozhodněte se ještě dneska a vyberte si od nás naše nabídky. My vám poradíme, pokud si nevíte rady, jak to máte udělat nebo byste měli nějaké dotazy. Jak to vlastně všechno probíhá?
strašidelná silueta.jpg
My vás zavřeme do místnosti, kde budete mít sedmdesát pět minut na to, abyste za pomocí vyřešené nejrůznějších úkolů a hádanek vyřešili případ a dostali se ven, našli klíč. Je to plné vzrušení a uvidíte, že třeba vy byste byli dobrým detektivem nebo naopak zjistíte, že by vám tohle opravdu moc nešlo. To nezjistíte, pokud to nikdy nezkusíte. Tohle všechno uděláme jenom pro vás, tak na nic určitě rozhodně nečekejte a udělejte to hned. Čím rychleji se rozhodnete, tím to bude pro vás lepší, to vám garantujeme. Připojte se i vy k celé řadě našich maximálně spokojených klientů, kteří k nám přijeli a užili si to.
barevné stopky.jpg

Nízké ceny

Za tento neobvyklý zážitek budeme chtít opravdu málo. Navíc pokud půjdete třeba v pěti lidech, tak si to můžete rozpočítat a každý zaplatí jen pár korun, takže na to také myslete. Je to skvělý typ na dárek třeba i pro vašeho partnera, tak to rozhodně zkuste ve dvou a zjistíte, jak se umíte navzájem poslouchat, komunikovat a jak by vám to spolu klapalo, kdybyste byli partneři třeba jako detektivové nebo policie. Je to zajímavé. Je to mnohem lepší, než ty počítačové hry, které se odehrávají ve virtuálním světě. Takhle se doslova stanete soucitní této skvělé hry, takže určitě doporučujeme si tohle zkusit na vaši věstní kůži a sami uvidíte, jak to bude pro vás opravdu intenzivní a skvělé.

Last modified: 2. 5. 2023

Author