Abyste už nemuseli navštěvovat různé veřejné bazény nebo wellness, ve kterých narazíte na možnost užít si klidné a blažené chvíle ve vířivce, můžete si vaši osobní bublinkovou lázeň dopřát i doma. Pokud už to štěstí máte a vířivku vlastníte, je potřeba mít i přehled o tom, jak ji udržovat.
I přes správnou péči se však nevyhnete tomu, že se čas od času budete muset odhodlat ke kroku, jakým je čištění vířivky. Pro prvotřídní servis se však obraťte na pomoc kvalifikovaných odborníků, kteří si se vším hravě poradí a přivedou vaši pohodu, kterou v ní strávíte k bezchybnosti.

whirpool

Profesionální údržba je základ

Aby vám přinášela pouze radost a nezpůsobovala potíže s jejím špatným chodem, je nevyhnutelné jí poskytnout i správnou údržbu. Zkušení pracovníci vám vaši vířivou vanu, ať už se nachází v interiéru nebo naopak ve venkovním prostoru, před zahájením sezóny vyčistí a udělají její kompletní revizi.
Všechno potrubí, těsnění včetně ucpání jejich otvorů, vám díky jejich praxi přivedou do stavu průchodnosti, který nebude podléhat žádnému problému s jejím stálým chodem.

  • Výjimkou nejsou ani doplňkové služby, jakými jsou nepostradatelná výměna písku nebo kontrola pískové filtrace.

Bez řádného a odborného servisu není možné, aby vám sloužila tak, jak má a vy jste si v ní mohli užívat neopakovatelné chvíle plné odpočinku a zaslouženého relaxu. Nepodceňujte tedy důležitost její údržby, o kterou se za vás můžou postarat profíci ve svém oboru.

vířivka

Co vám servis přinese?

Prostřednictvím služeb, které vám specializovaný servis nabídne (na kvalitní úrovni), si můžete být jistí, že se životnost vaší vířivé vany výrazně prodlouží! Poskytne vám záruku na všechny opravy a výměny materiálů, které po důkladné prohlídce naši zaměstnanci provedou.
Po ukončení sezóny vám zase nabídneme službu, jakou je zazimování, díky které si můžete být jistí, že další rok prožijete opět s pocitem spokojenosti a jistoty, že vám všechno bude fungovat tak, jak má.

Last modified: 2. 5. 2023

Author