K čemu se může hodit dodávka

Tažné zařízení. Nemáte na autě tažné zařízení a nehodláte jej pořizovat jen kvůli tomu, že občas potřebujete něco někam převézt? Vozidla z půjčoven o užitečném objemu cca 10 – 17 kubických metrů a s hmotností do 3500 kg si pronajímají hlavně klienti, kteří kouli za autem nemají a řeší svépomocí kupříkladu stavební činnosti, odvoz vyřazeného nábytku, přestěhování bytu a převážení různých větších předmětů.

stěhování bytu

Stěhování. Jak už jsme naznačili, přestěhovat byt je v současné době snazší vzhledem k větším technickým možnostem, které kupříkladu za socialismu neexistovaly. Tehdy bylo obtížné najmout si dostatečně velký vůz, a pokud jste chtěli ušetřit za stěhováky, řešilo se to někdy velmi svérázně. Půjčovna dodávek Brno vám dnes zajistí vozidlo v dobrém technickém stavu na libovolně dlouhou dobu a stále vás to vyjde mnohem levněji, než se stěhovací firmou. Podmínkou je samozřejmě dobrá fyzická kondice a schopnost takový vůz řídit, i když je samozřejmě možné najmout si dodávku i s řidičem.

výprava do hor

Volný čas. Častým důvodem pronájmu těchto vozidel bývá i společná akce v partě nadšenců, kteří se vydávají na vodu, na horolezecké soustředění nebo hvězdicový zájezd na vlastní pěst. Takový způsob trávení dovolené je dnes bezpečnější, než s cestovní kanceláří a hlavně se odehrává mimo větší skupiny lidí, kteří se do cílové destinace dopravují letecky či autobusem.

Rekonstrukce bytových jader. Máte-li tip na dobrého řemeslníka, např. obkladače, pak se vyplatí svěřit se do jeho rukou. Češi jsou ale národem kutilů a využívají své tvořivosti, nápaditosti a preciznosti, zkrátka si sami dovedou poradit někdy i lépe, než profesionál. Dodávka se tedy může využít i tam, kde např. odvážíte z prodejny sprchový kout, laminátovou rohovou vanu, dveře a dveřní zárubně a další podobné komponenty k rekonstrukci, které se stěží vejdou do osobního auta.

Last modified: 2. 5. 2023

Author