K teplým letním dnům neodmyslitelně patří koupání v bazénu. Je to příjemné ochlazení během horkých dnů. A co teprve mít takový svůj na vlastní zahradě, a moci se vykoupat kdykoliv během dne, aniž bychom museli někam jezdit, platit za vstupné a mačkat se na přeplněných plovárnách. Už od útlého věku většina z nás má rádo letní ochlazení v bazénu. Malé děti mají často svůj malý nafukovací bazének.

dítě v kruhu

Plavání má rovněž spousty pozitivních účinků na Vaše zdraví. Pojďme se na některé z nich společně podívat.

-zlepšení kondice

-zrychlení metabolismu (tudíž spalování kalorií)

-zlepšení dýchání, který během plavání trénujeme

-protažení veškerého svalstva

-psychický relax, navození pocitu pohody

žena v bazénu

Plavání je vhodné skutečně pro každého. Pokud máte děti, je i pro ně možnost využití bazénu společně s Vámi. Díky rozmanitým pomůckám k plavání, které jsou v dnešní době k dispozici, mohou plavání nacvičovat také, aniž byste o ně museli mít přehnaný strach. Rovněž pro seniory je bazén skvělou volbou. Díky nadnášení vodou se mohou skvěle protáhnout, rozpohybovat své tělo a ztuhlé svalstvo. Zkrátka je plavání a cvičení v bazénu vhodný pro každou věkovou kategorii.

Vyberte si i vy svůj vysněný bazén Bazenygluc do země na našich webových stránkách! Máme na výběr spousty variant. Ať již upřednostníte bazén oválný, či naopak kruhového tvaru, z naší nabídky si jistě vyberete. Bazén vyrobíme po předchozí domluvě přesně na míru a dle Vámi zvolených požadavků. Rovněž o doplňkové sortimenty k bazénu nemusíte mít obavy, jelikož ani s tímto nejste u nás ztraceni! Nabízíme spousty produktů, od schůdků, až po bezchlorovou úpravu vody, či bazénové vysavače.

Neváhejte nás oslovit. Na našich webových stránkách naleznete kontakty. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 7.00 do 15.00hod. Budeme se těšit na spolupráci!

Last modified: 2. 5. 2023

Author