Konečně se už blíží jaro a potom léto, což je moje nejoblíbenější období. Léto mám nejraději, protože se alespoň nemusím oblékat do nějakých těžkých oblečení a nemusím nic vrstvy. Sice se říká, že prostě je vrstvení v dnešní době velice moderní. A že by vrstvit oblečení a každý, jenomže mě to nebaví, Je to totiž velice zdlouhavé. Proto jsem si řekla, že když bude konečně léto, že nebudu muset sebou nosit svetr ani mikinu ani nějakou bundu. Stačí si vzít opravdu lehké triko a možná nějakou mikinu do batohu nebo lehkou bundu a máte vystaráno. Se synem taky velice často jezdím a v létě a pozdě na jaře na výlety.

Brýle si cením.

Máme se synem kola a elektrokoloběžku, takže nás na sport a výlety opravdu hodně užije. A proto, abychom měli zdravé oči, tak jsem každému z nás pořídila opravdu speciální brýle, které mají UV čtyři sta. Oba dva tyto brýle máme rádi, protože nesnášíme, když třeba někam jedeme na kole a potom nám do očí svítí silně sluneční paprsky. A taky máme krásná pouzdra na brýle. To proto, že jsem mě a synovi pořídila opravdu drahé sluneční brýle s vysokým UV, tak taky chceme mít kvalitní a krásné pouzdro na brýle.

Mám drahé brýle.

A pouzdro na brýle jsme si pořídili z webové stránky luxbryle.cz, kterou nám doporučila moje kamarádka, protože moje kamarádka z této webové stránky nakupuje velice často. Z této stránky má moje kamarádka dvoje sluneční brýle a ta tvoje pouzdra na brýle, takže moje kamarádka už ví, kde mám hledat kvalitu a kde taky všechno kupovat. A jsem velmi ráda, že jsem sehnala tato krásná pouzdra na brýle, protože jsou velice odolná. Já sama jsem si taky pouzdro na brýle pořídila, aby se mi moje drahé sluneční brýle nikdy nerozbily nebo taky nepoškrábaly. To se mi stalo bohužel s posledními brýlemi. A pouzdra na brýle taky seženete v mnoha barvách, takže si jistě vybere každý to svoje oblíbené pouzdro.

Last modified: 2. 5. 2023

Author