Myslím si, že dnešní doba je tak technicky pokročilá, že někdo tomu ani nemůže uvěřit, ale věřte mi, že je toho ještě více, než si dokážete představit. To já sama kolikrát koukám, kolik technických vymožeností a vynálezů mám doma. A tak třeba například horkovzdušná fritéza. Ještě před rokem a půl jsem vůbec nevěděla že nějaká horkovzdušná fritéza existuje. A protože jsem opravdu hodně na zdravý životní styl a na zdravou výživu, tak jsem si horkovzdušnou fritézu musela pořídit.

Taky ráda dělám hranolky.

A to hlavně kvůli tomu, že se tam nemusí dávat vůbec žádný olej a žádný omastek nebo tuk. Chtěla jsem totiž shodit ještě pět přebytečných kil, které mi zbyly po porodu, takže se mi horkovzdušná fritéza bude opravdu hodně hodit. Dále, co bych ještě chtěla zmínit jako skvělý technický pokrok, tak je to rychlovarná konvice. Opravdu se nedokážu představit život, kdybych už neměla rychlovarnou konvici. Líbí se mi to, protože díky konvici si můžu udělat kafe nebo čaj opravdu kdykoliv. Já vím, že to jde taky samozřejmě na sporáku, ale věřte mi, že rychlovarná konvice je opravdu rychlejší, než udělat kávu či čaj na sporáku.

Konvice je velmi praktická.

A navíc taky hrozí menší riziko opaření, než když vodu ohříváte v hrnci třeba na sporáku. Myslím si, že technických vynálezů doma je tolik, že si to člověk ani neuvědomuje, jako třeba například bojler na ohřev teplé vody. Nevím, co bych dělala, kdybych ho neměla, že bych asi všechnu vodu ohřívala jenom na sporáku? Anebo v konvici? Nevím, ale jistě bych si nějak musela poradit, nic jiného by mi nezbylo. Moc ráda se totiž naložím do horké vany, kde alespoň vždycky tak hodinu relaxuji. Mám velmi náročnou práci, takže někdy to opravdu velký relax potřebuje. A jak relaxujete vy? Máte k tomu třeba nějaký masážní stroj, prima technický vynález? Já ho mám a doporučuji ho, už jsem si na něj dost zvykla.

Last modified: 2. 5. 2023

Author