Ženský slovník se poněkud liší od toho, jakým se prezentují muži. Jejich myšlení a vyjadřování je zcela odlišné a mezi sebou mluví zpravidla stejně, a to tak, aby se pochopili. S něžnějším pohlavím je to však složitější, protože jich mnohdy odradí už jen fakt, že s nimi muži mluvit neumějí.
dvě dvojice

Upřímný, ale gentleman

Není nutné hrát si na někoho, kým nejste. Ženy nejsou hloupé a snadno vás prokouknou. Pokud na nich budete hrát hru dokonalého muže, který ví, jak na nich, pravděpodobně se potkáte s nelichotivým odmítnutím.
Ze všeho nejvíce nesnáší vulgarismy.Muži nimi vůbec nešetří, to je známý fakt, ale pokud jste ve společnosti žen, měli byste si dávat pozor na to, jakým stylem se pokoušíte něco vyjádřit a prezentovat vaši myšlenku. A pokud to nebude na úrovni dospělého muže, který se chová v přítomnosti žen jako gentleman, buďte si jistí, že si nezískáte jejich zájem a ani pozornost.
polibek na krk

Raději o sobě? Zapomeňte!

Ženy rády mluví a mluví vskutku hodně. Někdy se stává, že jich muži přestanou díky dlouhému monologu poslouchat a později téma obrátí na jejich osobu. To ženám nejenže neimponuje, ale jich to v nemalé míře i uráží. Ženy to totiž mají ve zvyku, že jim chvíli trvá, než se dostanou k jádru věci a řeknou vše, co měly na srdci.
To však ještě neznamená, že jich nemusíte poslouchat a pro váš lepší pocit se zaměřit raději na vás než na to, co mluví ony.
Čemu se vyhnout, abyste sklidili úspěch?
•       Odpusťte si nejen nevhodný slovník, ale i vtipy na adresu žen.
•       Nezahanbujte ženy, se kterými přicházíte do styku v práci nebo v osobním životě před tou, na kterou chcete udělat dojem.
•       Nechovejte se arogantně, namyšleně nebo jako někdo, kdo je víc než všichni ostatní.
•       Nezapomínejte, že pokud mluvíte se ženou, není to váš kamarád, a tak je na místě zachovat si nějakou tvář a úroveň.
•       Nesnažte se působit jako nadřazený jedinec jen proto, že jste muž. Neznamená to, že jste lepší než žena!
•       Zbavte se předem pocitu, že rozumíte ženám a víte o nich všechno. Místo toho se učte, jak jich pochopit tak, že budete pokorní a naslouchat jim.

Last modified: 2. 5. 2023

Author