Kdyby nebyly úvěry, půjčky či hypotéky, tak spousta lidí by skončila na ulici nebo se celý život potloukala po pronájmech a nikdy by nedosáhli na vlastní domov. A nejde pouze o bydlení, ale často je potřebné auto, nakoupit zařízení, provést rekonstrukci, ale i vyplatit dluhy, které jsou nepříjemnou součástí životů.

eura

A to všechno stojí peníze. A tak když víte, co konkrétně chcete, kolik potřebujete a co všechno by to mohlo u vás vyřešit, tak kráčíte rovnou do banky s nadějí, že vám pomůžou.
Najednou však před vámi sedí nepříjemný bankovní poradce, který vám sděluje, kvůli čemu všemu vám žádost o hypotéku nebyla schválena a zazní také registr dlužníků.

Právě ten je častým kamenem úrazu pro získání potřebného obnosu peněz v bance. Stačí se zpozdit s nějakou platbou a už visíte někde jako zločinec a i zcela malé pochybení vám dokáže zničit celý život.
Nezoufejte a bankám se dál neproste, protože ještě je tady americká hypotéka bez registru, kterou vám poskytne některá z nebankovních společností a mnohdy za stejně výhodných podmínek jako v bance.

K vyřízení stačí vyplnit online formulář, mít k dispozici nemovitost, kterou je možné zastavit ve prospěch nebankovní společnosti až do doby splacení dlužné částky a do 24 hodin znáte odpověď. A jde to i bez zkoumání registrů, do kterých se člověk dostane ani neví jak.
Navíc americká hypotéka bez registru je použitelná na financování čehokoliv a to od bydlení, přes nákup nábytku, elektroniky či vozidla až po úhradu dovolené, studií či na vyplacení dluhů a nevýhodných půjček., exekucí a podobně. Účel není potřebné dokládat.

analýza

Tím se vám nabízejí podmínky mnohdy lepší než v bance a taky vyřízení netrvá měsíce. Splácet můžete od 1 až do 30 let a dokonce i s možností předčasného splacení a bez sankcí.
Konečně řešení, které dává smysl a pomáhá všem klientům.

Last modified: 2. 5. 2023

Author