Opravdu moc ráda si vychutnávám kvalitní čaj. Také si občas dám kapučíno, ale když mám opravdu na výběr, tak dám přednost vždycky čaji. A piji ho zásadně hořký. Nikdy bych si neosladila čaj obyčejným cukrem, a to ani třtinovým cukrem. A pokaždé, když mám třeba chuť ale na sladké, tak si nedám čokoládu nebo oplatky ty bonbony, ale dám si vždycky čaj a do toho se dám pravý poctivý domácí med. To je potom opravdu pořádný sladký zážitek a mám ho ráda. Protože si opravdu i samotný vychutnávám. A milé dámy, doporučuji vám, abyste si třeba kvalitní domácí med dávaly také jako pleťovou anebo vlasovou masku.

V zimě je čaj prima.

Je to opravdu perfektní a myslím si, že budete spokojené. A co třeba si k relaxu dopřát i čaj? Také jsem přišla na to, že na webové stránce darka-shop.cz nejdete opravdu zajímavé a chutné čaj. A je tady například také modrý čaj. Věděli jste, že existuje vůbec modrý čaj? Pokud ne, tak se podívejte na zmíněné webové stránky, kde právě najdete různé modré čaje. Já jsem si velice oblíbila modrý čaj, který se nazývá motýlí květ. Anebo také motýlí křídla. Mně se také velice zalíbil čaj, který se jmenuje nefritový palác anebo purpurové slunce. A tady na této webové stránce najdete opravdu také různé typy čajů, a to nejenom u modrých čajů, ale i dalších druhů těchto chutných nápojů.

Čaje mám ráda.

A já si je dopřávám jak horké, tak také studené. Mám ráda i ice-tea, který si dopřávám vždycky, když je venku opravdu veliké horko. A dávám si vždycky hořký čaj a do toho citrón a pár kostek ledu a mám opravdu velice příjemný a osvěžující nápoj na léto. A pokud chcete někoho překvapit skvělým dárkem, tak právě modrý čaj bude to pravé. Myslím si, že kvalitní a zajímavý čaj nikdy nikoho nepobouří. A navíc modrý čaj se také hodí na různé čajové dýchánky, protože modrý čaj je tak neobvyklý, že tím jistě každého oslníte.

Last modified: 19. 6. 2023

Author